استانداردسازی فرایندهای آزمایشگاه کیا نانو زیست ویستا

به نقل از شبکه راهبردی آزمایشگاه ها در این دوره آموزشی که با حضور کارشناسان و مدیر مجموعه آزمایشگاه‌های کیا نانو زیست ویستا، اسفندماه جاری برگزار گردید، مقدمات آشنایی با استاندارد ISO/IEC17025 و شیوه پیاده‌سازی الزامات آن برای شرکت‌کنندگان در دوره توضیح داده شد. در این کارگاه آموزشی، مدرس دوره که به عنوان نماینده شبکه آزمایشگاهی، مسئولیت نظارت بر فرایند استقرار استاندارد در آزمایشگاه را نیز بر عهده دارد، از…

تعداد نظرات:

0
تعداد بازدید: 1,898

به نقل از شبکه راهبردی آزمایشگاه ها در این دوره آموزشی که با حضور کارشناسان و مدیر مجموعه آزمایشگاه‌های کیا نانو زیست ویستا، اسفندماه جاری برگزار گردید، مقدمات آشنایی با استاندارد ISO/IEC17025 و شیوه پیاده‌سازی الزامات آن برای شرکت‌کنندگان در دوره توضیح داده شد. در این کارگاه آموزشی، مدرس دوره که به عنوان نماینده شبکه آزمایشگاهی، مسئولیت نظارت بر فرایند استقرار استاندارد در آزمایشگاه را نیز بر عهده دارد، از امکانات و توانمندی مجموعه بازدید کرده و زیرساخت‌های آزمایشگاه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

آزمایشگاه کیا نانو زیست ویستا از اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در استان تهران است و از جمله مهم‌ترین زمینه‌های تخصصی فعالیت این مجموعه، ارائه خدمات آزمایشگاهی در حوزه زیست سازگاری تجهیزات و ملزومات پزشکی و همچنین حوزه آزمون‌های میکروبی است. آزمون سمیت ژنی، آنالیز بررسی سمیت سلولی (MTT)، آزمون خون سازگاری، حساسیت زایی و تب زایی، از جمله مهم‌ترین آزمون‌های قابل ارایه از سوی آزمایشگاه به متقاضیان است.

نظرات خود را بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست