شماره تماس: 02144046080 

خانه » ششمین رتبه بندی آزمایشگاه های عضو شبکه فناوری های راهبردی

ششمین رتبه بندی آزمایشگاه های عضو شبکه فناوری های راهبردی

فهرست محتوا

مطالب اخیر

kiabio.com
کسب رتبه 37 در ششمین دوره ارزیابی شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

چکیده خبر

شرکت کیا نانو زیست ویستا؛ کسب رتبه 37 و قرار گیری در لیست برترین آزمایشگاه های حال حاضر کشور در ششمین دوره ارزیابی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی توسط شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

متن خبر

فهرست امتیازات و رتبه بندی ششمین دوره ارزیابی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

ششمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بر اساس عملکرد آزمایشگاه ها در سال 1398 انجام شده است و در این دوره، فعالیت 297 مجموعه آزمایشگاهی (شامل 327 آزمایشگاه) مورد ارزیابی قرار گرفته است. این آزمایشگاه ها بیش از 2,600,000 خدمت آزمایشگاهی را به حدود 68 هزار مشتری ارایه کرده و طی این مدت، درآمد آزمایشگاه ها از محل ارایه این خدمات، بیش از 2145 میلیارد ریال شده است.

بر اساس نتایج ششمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آزمایشگاه کیا نانو زیست ویستا موفق به کسب رتبه 37 و قرار گیری در لیست برترین آزمایشگاه های حال حاضر کشور گردیده است.

به نقل از پایگاه خبری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان ها و تلاش برای بهبود نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف، بخش مهمی از برنامه بهبود هر سازمان است. یکی از سرمایه گذاری های ارزشمند انجام شده در کشور، ایجاد و تجهیز مراکز آزمایشگاهی متنوع است که در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و همچنین در بخش های خصوصی در سراسر کشور به پژوهشگران و صنایع، خدمات ارایه می کنند.


شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در راستای افزایش بهره وری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور، عملکرد مراکز عضو شبکه را به صورت مستمر پایش می کند. این سنجش بر اساس سه دسته شاخص کلان زیر با مجموع 1000 امتیاز، انجام می شود:


1- کارکرد: بیان گر میزان و تنوع خدمات ارایه شده از سوی آزمایشگاه و همچنین تعدد و تنوع مشتریان آنها است؛
2- مشتری مداری: بیان گر میزان رضایت مشتریان آزمایشگاه از چگونگی ارایه خدمات است؛
3- فعالیت شبکه ای: نشان دهنده میزان همراستایی و همراهی آزمایشگاه با سیاست ها و برنامه های شبکه آزمایشگاهی و تعامل آزمایشگاه با سایر مراکز عضو شبکه است.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با توجه به امتیازات کسب شده توسط هر آزمایشگاه، علاوه بر تعیین وضعیت عضویت آزمایشگاه در شبکه، آزمایشگاه را در بهبود نقاط قوت و رفع نقاط ضعف، حمایت می کند.

مجموعه آزمایشگاه شرکت کیا نانو زیست ویستا
مجموعه آزمایشگاه شرکت کیا نانو زیست ویستا

بخش نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *